Menü

Hakkımızda

Yurdakul Makina, 1953 yılında Sezai Yurdakul tarafından kurulmuştur. Üretime Eyüp’te başlamış olan firma, 2008 yılından beri faaliyetlerini Çatalca fabrikasında; 11000 m2  açık, 3000 m kapalı alanda; 5'i mühendis olmak üzere toplam 40 çalışanıyla sürdürmektedir.

Yurdakul Makina kurulduğu günden bu yana, farklı sektörlerde lider konumda bulunan firmalara, talaşlı imalat ve çelik konstrüksiyon alanlarında; yüksek kalite-uygun fiyat politikası doğrultusunda makina ve ekipman ihtiyaçlarını karşılamaktadır. 70 yılı aşkın bilgi birikimi ve yüksek teknolojili üretimde sahip olduğu deneyim ile modern üretim ve kalite kontrol teknikleri kullanarak mühendislik çözümleri sunmaktadır.

Yurdakul Makina,  Demir-Çelik, Akrilik Elyaf, Karbon Elyaf, Enerji, Cam, Çimento, Kimya ve Gıda endüstrilerine yönelik dünya standartlarında komple paslanmaz makinalar ve ekipmanlar üreten bir firmadır. Müşterilerinin beklenti ve ihtiyaçlarını karşılarken; aynı zamanda Türk sanayisinin  gelişimine de katkıda bulunmayı amaçlamaktadır.

Yurdakul Makina,  AR-GE faaliyetlerinin ve teknoloji takipçiliğinin sektöre kazandıracağı yüksek ivmenin bilincinde olarak, yeni yatırımlarını yüksek teknolojik ekipmanlarla destekleyerek, sektöründeki öncü firmalar arasındaki yerini güçlenerek sürdürmeyi hedeflemektedir.